Spotkanie z niskoemisyjną marką - AUTO GROUP POLSKA

Data: 12.02.2024

Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu "Spotkania z niskoemisyjną Marką".

22 marca 2024r. AUTO GROUP POLSKA

"Spotkania z niskoemisyjną Marką" to wydarzenie naukowo-techniczne, przygotowane i organizowane przez Katedrę Inżynierii Pojazdów Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej, którego celem jest przybliżenie zagadnień niskoemisyjności w różnych obszarach, w których występuje oddziaływanie motoryzacji na człowieka.

Prezentowane zagadnienia będą dotyczyły nie tylko globalnych uwarunkowań, ale również Dolnego Śląska i Wrocławia, stąd obecność wrocławskich firm - przedstawicieli marek pojazdów samochodowych. Każde spotkanie będzie oddzielnym wydarzeniem, stanowiącym zamknięty panel poświęcony innym zagadnieniom i innej Marce.

agp_kv_10x6cm.jpg

SPOTKANIE Z AUTO GROUP POLSKA

22 MARCA 2024 r., godz. 11:15

11:15-11:45 Mechanika płynów w projektowaniu pojazdów - dr hab. inż. Maciej Zawiślak, prof. uczelni

11:45-13:00 Prezentacja marki w obszarze niskoemisyjności wraz z pokazem pojazdów AUTO GROUP POLSKA

13:00-13:30 Problematyka spalania wodoru w silnikach spalinowych (H2ICE) - mgr inż. Jędrzej Matla

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

spotkania_22_marca_2024.pdf [ .pdf 148.31 KB ]

12-02-2024